Pyramida.kom.cz     Seznamka     On-line diskuze     D-chat 2.3     Galactica     Vtipy.kom.cz



Stezuje si pan v domove duchodcu na svou manzelku:
Vložil: Admin, číslo vtipu: 404, počet získaných bodů: 1902
 
    "Nevadi mi, ze kouri moje cigarety, pije moji slivovici a sebere mi duchod, ale kdyz si sedne k obedu a smeje se na me myma vlastnima zubama, tak to uz je moc!"
 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

Pane vrchni, mohl byste mi doporucit neco vyzivneho?
Vložil: Admin, číslo vtipu: 416, počet získaných bodů: 2884
 
    Dejte si smazeny rizek, pane, ten Vam bude lezet tyden v zaludku.
 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

V televizi se rozhodli, ze natoci film o horalech.
Vložil: Admin, číslo vtipu: 419, počet získaných bodů: 2470
 
    Vydali se tedy do hor a nasli tam bacu. Pozadali ho tedy, aby jim popsal jak vypada jeden jeho obycejny den.
"Toz, rano vstanu. Vypiju flasu. Nasnidam se. Vypiju dalsi flasu. Vyzenu ovce na pastvu. Tam vypiju tak tri flaSe."
Vtom ho reziser zastavi: "Podivejte takhle by to neslo. To my do ty televize nemůzeme dat, ze vy takhle porad chlastate. Vite co!? Radsi misto toho rikejte, ze ctete."

"Toz dobre" na to baca.
"Toz rano vstanu. Prectu si knihu. Nasnidam se. Prectu si dalsi knihu. Vyzenu ovce na pastvu. Tam prectu tak tri knihy. Pak jdu domů. Navecerim se. Prectu si dalsi knihu. No a pak jdu ke kamosovi, ten ma tiskarnu a tisknem knihy az do rana."

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

Jde myslivec a objevi diru.
Vložil: Admin, číslo vtipu: 428, počet získaných bodů: 2310
 
    Rika si: "To bude asi lisci." Zahouka do ni "Huuu", z diry vybehne liska a myslivec ji zastreli.
Jde dal a objevi vetsi diru. Rika si: "To bude asi medvedi." Zahouka do ni "Huuu", z diry vyleze medved a myslivec ho taky zastreli.
Jde dal a objevi jeste vetsi diru. Rika si: "To bude asi nejakyho prerostlyho grizzlyho." Zahouka do ni "Huuu", z diry se ozve taky "Huuu" a prejede ho vlak.

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

Na letisti ceka letadlo,
Vložil: Admin, číslo vtipu: 429, počet získaných bodů: 1608
 
    vsichni pasazeri jsou jiz na svych mistech, kdyz tu prochazi ulickou piloti. Kazdy s pilotu ma cerne brejlicky a klepe pred sebou bilou holi. Pasazeri to povazuji za dobrou recesi a piloti zmizi v kabine. Letadlo se pripravuje ke startu. Motory jedou naplno, letadlo se rozjizdi. A uz jede dost rychle a kazdy by uz cekal, ze se kazdou chvili vznese. Pak uz jede letadlo po poli za letistem a porad zrychluje a piloti porad nic. Pasazeri zacinaji byt nervozni, protoze za polem zacina les. Kdyz uz jsou tesne pred lesem, zacnou se pasazeri bat a tak zacnou kricet. Piloti to rychle zvednou a letadlo zavadi ocasem o prvni strom.
1.pilot se otoci na sveho kolegu a povida mu: "Ta rana - nebyl to nahodou strom ?"
a 2.pilot mu na to odpovi: "Asi jo, dneska rvali az na posledni chvili" .

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

Na stredoveke galere prijde dozorce k veslarum a rika jim:
Vložil: Admin, číslo vtipu: 440, počet získaných bodů: 1805
 
    "Mam pro vas dve zpravy. Jednu dobou a jednu spatnou. Nejdriv tu dobrou. K obedu je kure a vino."
Veslari zajasaji.
"A ted tu spatnou. Kapitan se chce po obede projet na vodnich lyzich..."

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

Trosecnik a Cindy Crawford
Vložil: Admin, číslo vtipu: 444, počet získaných bodů: 4884
 
    Letadlo spadlo do more a zachranil se akorat jeden chlapek a Cindy Crawford. More je vyvrhlo na tropicky ostrov plny kokosovych palem, samozrejme nikde ani zivacka. Bylo jasne, ze nejakou dobu tam urcite stravi. Chlapek to zahral sikovne. Nic na Cindy nezkousel, nekolik tydnu si ji vsimal jen jako kamaradky. Az po nejake dobe tak opatrne natukl, ze by mezi nimi mohl byt i fyzicky vztah, aby mohli naplnit svoje telesne potreby. Cindy byla samozrejme pro a tak se mezi nimi zrodila silna sexualni vazba. Asi po pul roce chlapek najednou Cindy tak zarazene rika: "Vis, Cindy, mam problem. Je to takova chlapska zalezitost, vis, musim te o neco poprosit..." Cindy rika, ze je to v pohode, at povida. Tak on rika: "Mohl bych si pujcit tvoji tuzku na oboci?" Cindy se na nej akorat usmala a pujcila mu ji. "Nevadilo by ti, kdybych ti tou tuzkou nakreslil knirek?" Cindy to zacina byt divne, ale svoli. "Vis, mohla by sis vzit nejake moje obleceni? Potreboval bych, abys vypadala vic jako chlap." Cindy uz zacina byt trochu rozladena, ale nakonec kyvne. "Vis, Cindy, vadilo by ti, kdybych te oslovoval 'Fred'?" "No, za techhle okolnosti by mi to asi nevadilo." Chlapek ji pak chytne za ruku, poplaca ji po rameni a povida: "Hele, Frede, asi tomu nebudes verit, kdyz ti reknu, s kym posledniho pul roku spim!!!"
 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

Skleroza
Vložil: Admin, číslo vtipu: 452, počet získaných bodů: 3061
 
    Prijde takhle postarsi pan na navstevu ke staremu kamaradovi a
A): "Tebe uz jsem, clovece nejak dlouho nevidel!"
B): "Nojo, byl jsem v tom, jak se tomu rika, pije se tam ta voda, masaze a koupele tam jsou..."
A): "Jo v laznich jsi byl?"
B): "Nojo, v laznich!"
A:) "A kde jsi byl v laznich?"
B:) "No, tam takhle v tom, u toho, no jak bych to..."
A:) "No tak si vzpomen!"
B:) "Takhle nikam nedojdem, zkusim to jinak, jak se rika ty kytce, co ma takovy krasny cerveny kvety a trny?"
A): "Myslis ruze?"
B): "Nojo, ruze!" a zavola do kuchyne: "Ty, Ruzo, kde sem to byl v tech laznich?"

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

Darek
Vložil: Admin, číslo vtipu: 453, počet získaných bodů: 1415
 
    Pomalu se schyluje k manzelovym narozeninam. Tak se zena muze zepta, co by mu udelalo radost.
"Co by jsi chtel k narozeninam?"
"Zbran. Napriklad revolver."
"Ne! Zbran Ti nikdy nekoupim!"
"Ale ja bych ji tak chtel.... "
"Povidam, ze ne! Kdo rozkazuje v tomhle dome? "
"Ty. Ale kdybych mel zbran..."

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

Deset piv a jedno kure
Vložil: Admin, číslo vtipu: 465, počet získaných bodů: -1208
 
    Vleze podrouseny muz do taxiku a pta se taxikare:
- "Veslo by se vam sem jeste deset piv a jedno kure ?"
- "Samozrejme ano."
- "Bleeeeeee....."

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

Ostatní     Poněkud méně slušné vtípky     O blondýnkách     Policie a armáda     Z říše zvířat     O ženách a o mužích     Národnostně nesnášenlivé     O lordech, o škole, o počítačích     Nemocnice a nemoci.     Náboženské     Politika     Baví se tři ap.    

Pračky-ledničky.cz | Chorvatsko | A-A elektro | forum.fretky.cz | Pro fretky | Porovnávač.cz



© Copyright 1999 Richard Ruibar, admin@kom.cz, weto webdesign