Pyramida.kom.cz     Seznamka     On-line diskuze     D-chat 2.3     Galactica     Vtipy.kom.cz



<<   01    11    21    31    41    51    61    71    81    91    101    111    121    131    141    151    161    171    181    191    201    211    221    231    241    251    261    271    281    291    301    311    321    331    341    351    361    371    381    391    401    411    421    431    441    451    461    471    481    491    501    511    521    531    541    551  >>


271. Pane doktore, co myslite, kolik mi jeste zbyva zivota?
Vložil: Admin, číslo vtipu: 302, počet získaných bodů: 2068
 
    No byt vami, dlouhohrajici desky bych si uz nekupoval...
 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

272. Co to delas pod lavici ?
Vložil: Admin, číslo vtipu: 254, počet získaných bodů: 2065
 
    Ve skole :
"Jozko, co to tam delas pod lavici ?"
"Ale pani ucitelko ...Bud se tak sproste neptejte nebo nenoste ty minisukne !

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

273. Muj nejmilejsi:-))
Vložil: Admin, číslo vtipu: 513, počet získaných bodů: 2063
 
    Leti policajt a prase do vesmiru.

Prase otevre obalku s instrukcemi: "zmen kurs na 5 3 7, zapni pomocne rakety a odhod prazdne nadrze." Prase vse provede na jednicku.

Ted je rada na policistovi. Ten otevre svou obalku a cte: "Nakrm prase a na nic nesahej!"

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

274. Princezna
Vložil: Admin, číslo vtipu: 238, počet získaných bodů: 2058
 
    Je jedno kralovstvi a v nem zije pan kral se svoji dcerou. Jednoho dne si rekne, ze uz je dost stara a da vyhlasit, ze kdo si pro princeznu prijede, dostane ji a pulku kralovstvi.
Jelikoz je princezna docela kost, sjizdeji se napadnici z celeho sveta. Princezna jde s kazdym do parku, ale vraci se vzdycky sama. Kralovske staje uz jsou preplnene konmi bez panu, v okoli je panska populace znacne proridla, uz se ukazuje jen tak jeden nebo dva tydne a kral zacina mit strach, aby mu dcera moc nezestarla.
Jednou takhle prijede kdo jiny, no Honza samozrejme. Jde s princeznou do parku. Uprostred parku je rybnicek plny krokodylu. Princezna si stahne z ruky prsten, hodi ho mezi ty zubaty potvory a rika: "A ted ho vyndej." Honza, jednoduchej kluk z vesnice, nepremejsli a reflexivne sahne dolu, rozepne poklopec a vynda ho. Princezna rika: "No vidis, a ti blbci tam vsichni skakali."

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

275. Vtipy o blondýnkách
Vložil: Admin, číslo vtipu: 116, počet získaných bodů: 2056
 
    Blondýnka takhle jela po silnici a poslouchala rádio. Hlasatel vyprávěl jeden za druhým vtipy o blondýnkách, až to tuhle vytočilo a rádio vypnula. O chvilku později jela kolem kukuřičného pole a viděla tam blondýnku, jak vesluje v člunu. Zastavila, vyklonila se z okýnka a křičí: "Ty slepice! Přesně takový jako ty způsobujou, že se nám lidi smějou. Kdybych uměla plavat, dala bych ti co proto!"
 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

276. Hodina hudebni vychovy.
Vložil: Admin, číslo vtipu: 159, počet získaných bodů: 2052
 
    Ucitelka se deti pta, jake znaji druhy pisni. Deti se hlasi jeden pres druheho, ozyvaji se vsechny mozne druhy. Milostne, oslavne, lyricke, pochodove ... Kdyz tu se necekane prihlasi Pepicek a povida : "Jeste existuji pisne vyjadrujici zivelnou pohromu - napriklad PEC NAM SPADLA."
 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

277. Tina Turner
Vložil: Admin, číslo vtipu: 252, počet získaných bodů: 2049
 
    Prijde Tina Turner k doktorovi a stezuje si, ze ji jsou v tech kozenych kalhotach videt stydke pysky a ze citi, ze se vetsina fanousku soustredi vic na ty kalhoty nez na zpev. A jestli by to pry neslo operativne odstranit. Doktor na to, ze to neni zadny problem, ze je na to klinika pripravena. Tina ma jen jednu podminku, a to, ze se to nesmi dostat k fanouskum na verejnost. Doktor vsechno odprisahne a tak Tina skoci na kozu a........
Kdyz se probudi, vidi pokoj plny kvetin. Pekne vytocena zavola doktora a poradne ho sjede. Doktor se brani, ze vsechny kvetiny jsou pouze od jednoho cloveka. Tina se jimi prohrabne a v jedne najde vzkaz : "Diky za nove usi" Niki Lauda.

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

278. Chyti se policejni pes a liska do pasti.
Vložil: Admin, číslo vtipu: 570, počet získaných bodů: 2049
 
    Liska rika: "To si radsi ukousnu nohu, nez se tu nechat chytit."
Pes konstatuje, ze on teda taky;
Liska si uhryze tlapu a bezi pryc, kdyz najednou zjisti, ze pes nikde:
"Co delas, ukousni si tu nohu a delej!?"
"Kdyz ja uz sem si ukous tri a porad me to drzi!"

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

279. Pred Bilym domem je velka demonstrace.
Vložil: Admin, číslo vtipu: 342, počet získaných bodů: 2046
 
    Vsichni krici: "Dejte nam praci, dejte nam praci."
Druhy den opet. Zase vsichni krici: "Dejte nam praci, dejte nam praci".
Kdyz se stejna demonstrace kona i treti den, vyjde na balkon jeden z kongresmanu, ukaze na jednoho z demonstrujicich a rekne:"Pojd sem, ja ti dam praci".
"Proboha!!! Proc zrovna mne, proc ne nekomu jinemu???"

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

280. V restauraci
Vložil: Admin, číslo vtipu: 280, počet získaných bodů: 2045
 
    "Pane vrchni, pane vrchni, ta kava smrdi po damskem pririzeni!"
"Tak si ji vemte do druhe ruky."

 
+ 5 bodů       + 3 body       + 1 bod             - 1 bod       - 3 body       - 5 bodů      

Ostatní     Poněkud méně slušné vtípky     O blondýnkách     Policie a armáda     Z říše zvířat     O ženách a o mužích     Národnostně nesnášenlivé     O lordech, o škole, o počítačích     Nemocnice a nemoci.     Náboženské     Politika     Baví se tři ap.    

Pračky-ledničky.cz | Chorvatsko | A-A elektro | forum.fretky.cz | Pro fretky | Porovnávač.cz



© Copyright 1999 Richard Ruibar, admin@kom.cz, weto webdesign